Debata: Mówisz Mosz

W imieniu TVP zapraszamy do udziału w dwóch debatach w programie Mówisz Mosz.
1. W czwartek 15 grudnia, nagrywana będzie na żywo debata na temat Czy należy zakazać seksistowskiej reklamy? Jako główni wystąpią: Marta Mackiewicz (prawnik, Fundacja Gender Center) oraz Rafał Betlejewski (copywriter, prezes Stowarzyszenia Ludzi Reklamy). Uczestników prosimy o przyjazd na godz. 17:30. Woronicza, blok F, studio 2. Nagranie zacznie się  punktualnie o godz 18:00 i potrwa 25 min.

2. W sobotę 17 grudnia, nagrywana będzie na żywo debata na temat Czy w zarządach firm i administracji powinno być po równo kobiet mężczyzn? Jako eksperci wystąpią: Iwona Piątek (przewodnicząca Partii Kobiet) oraz Andrzej Malinowski (prezydent Pracodawców RP). Uczestników prosimy o przyjazd na godz. 20:30. Woronicza, blok F, studio 2. Nagranie zacznie się  punktualnie o godz 21:00 i potrwa 25 min.

Osoby zainteresowane udziałem w jednej lub dwóch debatach, prosimy o potwierdzenie swojej obecności mailem (wraz z informacją czy chodzi o udział w jednej, czy dwóch debatach) – kontakt: Lidia Kłoskowska kloskowska[at]gmail.com